УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Ці Умови використання та Політика конфіденційності (надалі разом – Угода) становлять основу, за якою VEON Digital Amsterdam BV [ВЕОН Діджитал Амстердам БеВе] (надалі – VEON Digital, ми, та/або схожі терміни, наприклад, нас та наш) погоджується надавати платформу VEON та пов'язані продукти та послуги (надалі разом VEON) користувачу (надалі – вам та/або схожі терміни, наприклад, ваш).

Версія № 1.3 від 25 травня 2018 року

Ці Умови використання

1 Якщо ви не погоджуєтеся з цими Умовами використання та рештою Угоди, ви не можете використовувати VEON. Ця Угода є зобов'язальним юридичним договором між вами та нами.

2 Умови цієї Угоди можуть змінюватися нами час від часу. Якщо ви не погоджуєтеся зі зміною, ви не можете продовжувати використовувати VEON. Продовження використання VEON трактуватиметься як прийняття вами зміни.

3 Ми можемо (але не обіцяємо, що будемо) періодично пропонувати додаткові або змінені елементи VEON. Залежно від додаткового або зміненого елементу, ви можете втратити можливість надалі використовувати VEON, поки не завантажите оновлення та/або не приймете нові або змінені умови цієї Угоди.

4 Ви маєте бути власником або отримати дозвіл від власника пристрою, на якому завантажуєте та користуєтесь VEON. Ви несете відповідальність за використання VEON на або по відношенню до будь-якого пристрою.

5 Доступ до VEON з будь-якого пристрою залежить від правил та умов вашого провайдера телекомунікаційних послуг. Ваш провайдер телекомунікаційних послуг може стягувати плату за доступ до телекомунікаційних послуг на такому пристрої.

6 Деякі функціональні можливості, які ми пропонуємо в VEON, можуть підпадати під дію додаткових правил та умов ( Умови використання продукту ), які будуть доступні для вас з відповідних функцій. У випадку будь-якої суперечності або невідповідності між будь-якими такими Умовами використання продукту та цією Угодою, відповідні Умови використання продукту мають переважну силу.

2. Реєстрація та Обліковий запис

1 Для використання VEON ви маєте зареєструвати обліковий запис у VEON Digital через VEON. Ви маєте бути:

(a) не молодше 16 років або більшого повнолітнього віку, який вимагається в вашій країні для реєстрації і використання VEON або відповідних Послуг. Якщо ваш вік недостатній для того, щоб ви були дієздатним для погодження на ці Умови використання в вашій країні, ваші батьки або піклувальник/опікун повинні погодитись на наші Умови використання від вашої особи; та

(b) фізичною особою, не юридичною особою та не-комерційним користувачем.

Якщо ви не дотримуєтеся цих вимог, ви не можете реєструватися та використовувати VEON. Можна зареєструвати та мати лише один обліковий запис.

2 Реєстрація вимагає надання певної інформації про вас у момент реєстрації та/або пізніше за потребою.

3 Ви запевняєте, що інформація надана вами у зв'язку з реєстрацією облікового запису ( ваші Дані ) є правдивою, дійсною та повною. Ваші Дані в обліковому записі мають оновлюватися за актуальністю.

4 Ваші Дані та інша інформація, що отримується або генерується нами у зв'язку з VEON, може містити інформацію про фізичних осіб ( Персональні дані ). Ми використовуватимемо Персональні дані відповідно до Політики конфіденційності . Обов'язково прочитайте Політику конфіденційності перед реєстрацією, оскільки вона визначає те, що ми можемо робити з вашими Персональними даними.

5 Ваш обліковий запис є персональним та не може передаватися, разом з правом доступу та використання VEON, та використовуватися будь-якою іншою особою. У процесі реєстрації ви можете обрати пароль та логін користувача ( Паролі ) для доступу до облікового запису та використання VEON. Ваші Паролі мають бути надійними. Якщо ви підозрюєте, що ваші Паролі було повідомлено іншій особі, будь-ласка, негайно зв'яжіться з нами . У випадку затримки щодо сповіщення нас ви самостійно нестимете відповідальність за нездатність захистити ваші Паролі та за будь-яке неналежне використання або збитки з цієї причини.

6 За умови постійного дотримання умов цієї Угоди, VEON Digital дозволяє вам використовувати VEON за наступних умов :

(a) ви використовуватимете VEON виключно для особистих цілей, а отже не намагатиметеся, не перепродаватимете та не стягуватимете з інших осіб плату за використання чи доступ до VEON чи будь-яких інших бізнес-цілей; та

(b) не намагатиметеся та не відтворюватимете, не передаватимете, не надаватимете доступ до або не розповсюджуватимете будь-яку частину VEON будь-яким чином або на будь-якому носії.

7 За відсутності активності протягом 6 місяців ми можемо видалити ваш обліковий запис та скасувати Угоду.

8 В тому числі коли вимагається законодавством або нашими партнерами, ми можемо вимагати від вас надання доказу щодо фотографії, засвідченої державними органами або іншого посвідчення особи у затвердженій формі та залишаємо за собою право призупинити або закрити ваш обліковий запис та/або використання вами VEON, якщо таке посвідчення не було надано для задоволення нашого обгрунтованого запиту. Ви маєте співпрацювати та проходити будь-яку іншу ідентифікацію, перевірки проти легалізації грошей, отриманих незаконним способом, шахрайства та щодо безпеки, яку ми або наші партнери можемо проводити.

VEON, Контент та Послуги

1 VEON надається вам та існує лише на умовах "як є" та "як доступно". Час від часу ми можемо змінювати VEON автоматично та без попередження. Зміни можуть спричинити втрату даних або контенту або втрату функціоналу або властивості. Ви надаєте нам право вносити такі зміни та погоджуєтеся, що у межах допустимих чинним законодавством, ми не несемо відповідальності за втрату даних, контенту, функціоналу або властивостей.

2 Ви маєте дотримуватись усіх умов цієї Угоди та чинного законодавства при використанні VEON.

3 Ви несете відповідальність за використання VEON, включаючи текстові повідомлення, чати, розмови та будь-який інший контент ( Контент ), що публікуєте, розміщуєте або відправляєте до або через VEON ( ваш Контент ). Ваш Контент має у будь-якому випадку відповідати політиці використання VEON у пункті 5.1 нижче ( Політика використання ).

4 Ми не несемо відповідальності за, та не передивляємося чи не перевіряємо, а також не узгоджуємо та не надаємо рекомендацій щодо вашого Контенту або будь-якого контенту, що публікується, розміщується чи відправляється користувачем до або через VEON. Крім того, ми не несемо відповідальності за Контент, що надається провайдерами та/або рекламними агентами третьої сторони в межах або через VEON, включаючи Контент, що включений до облікового запису бренду або каналу бренду комерційного партнеру або іншої третьої сторони ( Офіційний запис ). Ми також не несемо відповідальності та не гарантуємо якість, надійність або відповідність будь-яких послуг третьої сторони ( Послуги ), що надаються, є доступними, рекламуються або які пов’язані з Офіційним записом або VEON. Умови використання вами Послуг можуть міститись в умовах використання, політиці конфіденційності або інших положеннях відповідної третьої сторони і ви повинні переконатись, що ви з ними ознайомились. Ми не маємо жодного повного або часткового контролю над таким Контентом або Послугою, та не можемо гарантувати, що такий Контент або Послуги не порушують Політику використання або умов домовленнсотей між VEON Digital і відповідною третьою стороною. Ми залишаємо за собою право (але не обіцяємо, що будемо) видаляти Контент або Послуги, що порушують Політику використання та/або повідомляти правоохоронні органи про значні порушення Політики використання або будь-яку шахрайську або незаконну діяльність, про яку нам стає відомо. Ми дотримуватимемося вимог правоохоронних органів та інших державних органів та судових рішень та інших законних вимог за порадою наших юридичних консультантів.

5 Контент у VEON може містити посилання на контен, що надається або веб-сторінки та інші матеріали, якими керують треті сторони. VEON Digital не контролює такі веб-сторінки та матеріали, та до них можуть застосовуватися окремі правила та умови використання, політики конфіденційності та інші положення. Ви повинні перевірити ці правила та умови, політику конфіденційності та положення, перш ніж надавати інформацію третім особам. VEON Digital не несе відповідальності за практику торгівлі, бізнесу чи конфіденційності таких третіх сторін.

Права на використання

1 За вами завжди залишається право власності на ваш Контент, але:

(a) публікуючи, розміщуючи чи відправляючи ваш Контент до або через VEON, ви надаєте нам (а також нашим підрядникам та постачальникам) безоплатну глобальну ліцензію і дозволяєте нашим підрядникам та постачальникам використовувати та здійснювати такі дії з вашим Контентом, з обмеженою метою керування, просування та покращення VEON та надавати ваш Контент у його межах або за вашою згодою та у відповідності з чинним законодавством та Політикою конфіденційності, для будь-якої іншої цілі; та

(b) ділячись вашим Контентом з іншими користувачами VEON, ви погоджуєтеся, що надаєте таким користувачам безоплатне право (включаючи будь-які права інтелектуальної власності та суміжні права та будь-які необхідні відмови від прав або узгодження) на необмежене використання вашого Контенту;

за умови дотримання, де релевантно Політики конфіденційності та налаштувань вашого облікового запису.

2 Вам слід публікувати, розміщувати, відправляти та ділитися з або через VEON тільки тим своїм Контентом, щодо якого ви згодні та можете надавати вищевказані права. Відповідно ви запевняєте, що будь-яке використання вашого Контенту відповідно до пункту 4.1 не порушуватиме права (включаючи будь-які права інтелектуальної власності та суміжні права) будь-якої третьої сторони та не становитиме правопорушення.

3 VEON не є сервісом для зберігання та ми не можемо та не надаємо резервних копій для вашого Контенту або будь-якого контенту, що публікується, розміщується чи відправляється іншими користувачами до або через VEON. Зверніть увагу, що інші користувачі можуть продовжувати або дозволяти іншим особам використовувати ваш Контент самостійно, навіть після того, як такий Контент було видалено з VEON.

4 За умови дотримання пункту 4.1 між нами та вами ви погоджуєтеся, що всі права (включаючи права інтелектуальної власності та суміжні права) в та на VEON будь-де у світі належать нам. Вам надається невиключна, права на яку не можуть бути передані третім особам ліцензія на такі права виключно в тій міри, в якій це є достатньо необхідним для вашого приватно та некомерційного використання VEON відповідно до цієї Угоди.

5 Декомпіляція, зворотне проектування, розбирання та інше перетворення коду, що використовується у будь-якому програмному забезпеченні у VEON, до форми, придатної для читання з метою вивчення побудови такого програмного забезпечення та/або копіювання або створення інших продуктів на основі (в цілому або частково) такого програмного забезпечення, забороняється, окрім до тієї міри, що дозволена законодавством.

6 VEON Digital залишає за собою та своїми ліцензіатами всі права у та на VEON, що прямо не надаються вам цією Угодою.

7 Назва та торгові марки VEON (включаючи усі пов'язані бренди, логотипи та доменні імена) є єдиною та виключною власністю VEON Amsterdam BV.

8 Будь-яка особа, що вважає, що її права інтелектуальної власності або суміжні права порушуються через будь-який контент сервісу VEON, має зв'язатися з нами та надати відповідну інформацію письмово, включаючи:

(a) визначення контенту, що порушує права та його знаходження у VEON;

(b) які права порушуються таким контентом; та

(c) повну контактну інформацію скаржника (включаючи, фізичну адресу, номер телефону та адресу електронної пошти).

Без шкоди для наших законних прав, може також вимагатися інша детальна інформація та дії, перш ніж VEON Digital вживатиме заходів.

9 Ми залишаємо за собою право призупинити або скасувати ваш доступ до VEON у будь-який момент на наш єдиний розсуд.

Політика використання

1 Ви погоджуєтеся, що за будь-яких умов:

(a) Ваш Контент не:

(i) буде порнографічним або непристойним або не включатиме відверто сексуальний контент або дитячу порнографію;

(ii) обмовлятиме чи принижуватиме, також не уособлюватиме чи спотворюватиме інших осіб;

(iii) порушуватиме приватність, законодавство щодо захисту даних або права на публічність або конфіденційність;

(iv) розпалюватиме расову чи релігійну ненависть;

(v) погрожуватиме, переслідуватиме або залякуватиме, а також не закликатиме до насильства проти будь-якої особи або групи осіб;

(vi) буде незаконним або спонукатиме до незаконних дій, включаючи використання або розповсюдження заборонених наркотичних речовин, тероризм та злочин; або

(vii) рекламуватиме або просуватиме комерційну, політичну або релігійну діяльність;

(b) ви не намагатиметеся та не будете втручатися або порушувати функціонування VEON та маєте повідомити нас негайно про порушення безпеки або несанкціоноване використання VEON, про яке вам стає відомо; та

(c) не намагатиметеся та не будете використовувати VEON або будь-яку послугу третьої сторони, яка доступна через VEON:

(i) будь-яким способом, що є незаконним або не дотримується цієї Угоди або є шахрайським, зловмисним неправомірним або порушуючим чинне законодавство, включаючи злом або впровадження вірусу, програму-хробака, шкідливого коду або даних у VEON, або таким, що може іншим чином загрожувати або порушувати безпеку та цілісність систем;

(ii) будь-яким автоматизованим засобом або будь-яким чином, що може пошкодити, вивести зі строю, порушити або намагатися отримати несанкціонований доступ до наших систем або перешкоджати іншим користувачам;

(iii) для збору, накопичення або відбору інформації або даних від будь-якого іншого користувача або наших систем або для спроби втручання у передачу до або від наших серверів, що керують VEON;

(iv) для будь-якої комерційної або бізнес-діяльності, включаючи для розсилання спаму або інших небажаних чи масових повідомлень або будь-якого виду комерційних комунікацій або маркетингу; або

(v) для несанкціонованого використання, копіювання та розповсюдження контенту, отриманого через VEON або для передачі копійованого або піратського матеріалу, а також не порушуватиме іншим чином права інтелектуальної власності або суміжні права VEON Digital або будь-якої третьої сторони. ДОТРИМАННЯ ВАМИ ВИЩЕВИКЛАДЕНИХ ПОЛОЖЕНЬ Є ВАЖЛИВИМ ЮРИДИЧНИМ ЗОБОВ'ЯЗАННЯМ, І ВИ ПОВИННІ УВАЖНО ЇХ ВИВЧИТИ. За будь-яких питань, будь ласка, зв'яжіться з нами.

2 Якщо ви порушити пункт 4.2 або 5.1 вище, ви порушите цю Угоду, і на додаток до наших прав щодо скасування цієї Угоди за пунктом 7 нижче:

(a) ми можемо подати судовий позов проти вас; та

(b) ви можете понести додаткову юридичну відповідальність не тільки перед нами, але й перед іншими користувачами, компаніями, що надають Контент і які відображені в Офіційному записі або іншими третіми сторонами (разом – Додаткові сторони), що можуть також подати проти вас судовий позов.

Ви маєте компенсувати нам та зобов'язуєтесь компенсувати Додатковим сторонам будь-які витрати або збитки, що ми або Додаткові сторони можуть понести через порушення вами пункту 4.2 або 5.1, а також за будь-яке інше порушення цієї Угоди, неналежне використання VEON та/або порушення вами будь-якого законодавства або прав третьої сторони.

3 Дотримання Політики використання визначатиметься нами розумно на власний розсуд. Ми можемо (але не запевняємо) заблокувати та/або видалити ваш Контент, якщо вважатимемо, що він не відповідає правилам, поки розглядатимемо потенційне порушення.

4 Ми можемо (але не гарантуємо) застосовувати технічні засоби для забезпечення дотримання Політики використання.

5 Будь-яка особа, що вважає, що будь-який матеріал або діяльність у VEON порушує Політику використання, має зв'язатися з нами та надати відповідну інформацію письмово, включаючи:

(a) визначення матеріалу або діяльності, що порушує Політику використання та їх місцезнаходження або випадки у VEON;

(b) як та чому вони порушують Політику використання; та

(c) повну контактну інформацію скаржника (включаючи, фізичну адресу, номер телефону та адресу електронної пошти).

Без шкоди для наших законних прав може також вимагатися інша детальна інформація та дії, перш ніж VEON Digital вжитиме заходів.

Відгук

1 " Відгук " означає будь-який зворотній зв'язок щодо наших продуктів та/або послуг (включаючи VEON), включно зі змінами або пропонованими змінами до наших поточних або майбутніх продуктів та/або послуг.

2 Будь-який Відгук, що надається вами, не вважатиметься конфіденційною інформацією та прийматиметься та оброблятиметься нами на неконфіденційній та необмеженій основі.

3 Ви погоджуєтеся, що ми та наші ліцензіари матимемо та зберігатимемо за собою всі права власності та права інтелектуальної власності (включаючи всі їх похідні або вдосконалення) у та на будь-який Відгук, що надається вами або будь-якою іншою стороною, та визнаєте, що ми можемо використовувати Відгук для будь-яких цілей, включаючи, але не обмежуючись включення або впровадження такого Відгуку в продукт або послугу VEON Digital, а також демонструвати, збувати, субліцензувати та розповсюджувати такий Відгук, що включений або впроваджений у будь-який продукт або послугу, що розповсюджується або пропонується нами.

7. Припинення та Призупинення

1 У будь-якому випадку за умови дотримання пункту 7.3, ви можете припинити цю Угоду у будь-який момент, скасувавши обліковий запис шляхом наданням нам негайного повідомлення відповідно до пункту 10.2 або використовуючи будь-яку спеціальну опцію для припинення у VEON, що може нами надаватися.

2 У будь-якому випадку за умови дотримання пункту 2.7, ми можемо припинити цю Угоду шляхом надання вам негайного повідомлення відповідно до пункту 10.2, якщо:

(a) ви істотно або постійно порушуєте будь-яке положення цієї Угоди;

(b) ми маємо намір припинити надання VEON (в цілому або частково) у Вашій країні або в усьому світі.

3 Припинення цієї Угоди:

(a) означатиме, що ви більше не матиме доступу та не зможете використовувати VEON; та

(b) вимагатиме від вас негайного видалення або знищення VEON на вашому пристрої.

4 Ми можемо у будь-який момент невідкладно призупинити надання вам всіх або будь-якого елементу(-ів) VEON у випадку, якщо ви не дотримуєтеся будь-якого положення, викладеного в цій Угоді та/або якщо ми іншим чином вважатимемо це за необхідне для захисту безпеки та цілісності VEON або для дотримання наших юридичних зобов'язань.

Відмова від Гарантій

НАСКІЛЬКИ ЦЕ ДОЗВОЛЕНО ВІДПОВІДНИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ VEON DIGITAL НЕ РОБИТЬ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ВАС ЖОДНИХ ЗАЯВ, ГАРАНТІЙ АБО ЗАПЕВНЕНЬ ЩОДО VEON, В ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ЩОДО ЙОГО ЯКОСТІ, ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ, НАЯВНОСТІ, ДОСТУПНОСТІ АБО ПРОДУКТИВНОСТІ.

VEON НАДАЄТЬСЯ ВАМ ЛИШЕ НА УМОВАХ "ЯК Є" ТА "ЯК ДОСТУПНО".

VEON DIGITAL НЕ БЕРЕ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКУ НЕМОЖЛИВІСТЬ ДОСТУПУ АБО ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ VEON. VEON DIGITAL НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО ВИ МАТИМЕТЕ ДОСТУП АБО МОЖЛИВІСТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ VEON У ОБРАНИЙ ВАМИ ЧАС ТА В ОБРАНОМУ МІСЦІ АБО, ЩО VEON DIGITAL МАТИМЕ ДОСТАТНЮ ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ В ЦІЛОМУ АБО В БУДЬ-ЯКІЙ ГЕОРГРАФІЧНІЙ ОБЛАСТІ.

ЯКЩО ВИ НЕ ЗАДОВОЛЕНІ ЯКІСТЮ, ФУНКЦІНАЛЬНІСТЮ, НАЯВНІСТЮ, ДОСТУПНІСТЮ АБО ПРОДУКТИВНІСТЮ VEON, ВИ МОЖЕТЕ СКАСУВАТИ СВІЙ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС, ЯК ЗАЗНАЧЕНО В ПУНКТІ 7.1 ВИЩЕ.

У ДЕЯКИХ ЮРИСДИКЦІЯХ ПЕВНІ ГАРАНТІЇ МОЖУТЬ АВТОМАТИЧНО ВИНИКАТИ АБО ЗАСТОСОВУВАТИСЯ, ЯКЩО НЕ НАДАЄТЬСЯ ПРЯМОЇ ВІДМОВИ ВІД ЦИХ ГАРАНТІЙ. VEON DIGITAL ТА ЙОГО ЛІЦЕНЗІАРИ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ТА ВИКЛЮЧАЮТЬ УСІ ТАКІ ГАРАНТІЇ, ЧИ ТО ВИРАЖЕНІ, ЧИ ТАКІ, ЩО МАЮТЬСЯ НА УВАЗІ, ЧИ СТАТУТНІ, ВКЛЮЧАЮЧИ ТІ, ЩО ВИНИКАЮТЬ У ХОДІ ДІЛОВИХ ВІДНОСИН ЧИ ЗА ТОРГОВЕЛЬНИМИ ЗВИЧАЯМИ, ЯКЩО ТА ДО ТІЄЇ МІРИ, ЩО ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЗАКОНОМ.

У ЮРИСДИКЦІЯХ, ЩО ЗАБОРОНЯЮТЬ ВІДМОВЛЯТИСЯ ВІД ОБОВ'ЯЗКОВИХ ГАРАНТІЙ АБО ВИКЛЮЧАТИ ПЕВНІ ГАРАНТІЇ, VEON DIGITAL ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ТА ВИКЛЮЧАЄ ГАРАНТІЇ ДО МАКСИМАЛЬНО ДОЗВОЛЕНОЇ ЗАКОНОМ МІРИ.

ЦЕЙ ПУНКТ 8 ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ Й ПІСЛЯ ПРИПИНЕННЯ ЦІЄЇ УГОДИ.

Обмеження відповідальності

ЗАКОНОДАВСТВО В РІЗНИХ ЮРИСДИКЦІЯХ ДОЗВОЛЯЄ VEON DIGITAL ОБМЕЖУВАТИ СВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗБИТКИ. ЦЕЙ РОЗДІЛ ОБМЕЖУЄ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ VEON DIGITAL. ОДНАК, ЦЕЙ РОЗДІЛ 9 ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ЛИШЕ ДО ТІЄЇ МІРИ, ЩО ДОЗВОЛЕНА ЗАСТОСОВНИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ. ЯКЩО ЗАСТОСОВНЕ ЗАКОНОДАВСТВО НЕ ДОЗВОЛЯЄ VEON DIGITAL ОБМЕЖУВАТИ СВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПЕВНИХ ОБСТАВИН, ТОДІ ОБМЕЖЕННЯ ЦЬОГО РОЗДІЛУ НЕ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ДО ТАКИХ ОБСТАВИН.

У ЖОДНОМУ ВИПАДКУ СУМАРНА КУМУЛЯТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ VEON DIGITAL АБО ЙОГО АФІЛІЙОВАНИХ ОСІБ, ЛІЦЕНЗІАРІВ, провайдерів контенту, дистриб'юторів ТА ЇХ ВІДПОВІДНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ПОСАДОВИХ ОСІБ, ДИРЕКТОРІВ, АКЦІОНЕРІВ, підрядників, агентів АБО постачальників (НАДАЛІ РАЗОМ – АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ VEON DIGITAL) ЗА ЗБИТКИ ПЕРЕД ВАМИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ З АБО ПОВ'ЯЗАНІ З ЦІЄЮ УГОДОЮ АБО VEON НЕ МОЖЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ 100$.

ОКРІМ ВИПАДКІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ВИЩЕ, VEON DIGITAL ТА АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ VEON DIGITAL НЕ НЕСУТЬ ПЕРЕД ВАМИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ВИТРАТИ АБО ЗБИТКИ, ВКЛЮЧАЮЧИ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ БУДЬ-ЯКІ НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, СПЕЦІАЛЬНІ, ШТРАФНІ, КАРАЛЬНІ АБО НЕПРЯМІ ЗБИТКИ (ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ЗБИТКАМИ ЧЕРЕЗ ВТРАЧЕНІ ДАНІ АБО КОНТЕНТ, ПОШКОДЖЕННЯ ВАШОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, КОМП'ЮТЕРУ, МОБІЛЬНОГО ПРИСТРОЮ АБО ІНШОГО АПАРАТНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ПОРУШЕННЯ ДАНИХ ТА БЕЗПЕКИ), НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПРАВОВОЇ ТЕОРІЇ, НА ЯКІЙ ТАКІ ЗБИТКИ МОЖУТЬ БАЗУВАТИСЯ, ВКЛЮЧАЮЧИ БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ТЕОРІЇ ЩОДО ПОРУШЕННЯ ДОГОВОРУ, ЦИВІЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ ТА НЕДБАЛОСТІ ТА НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЧИ VEON DIGITAL БУЛО ПОПЕРЕДЖЕНО АБО VEON DIGITAL ЗНАВ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ.

ЦЕЙ ПУНКТ 9 ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ Й ПІСЛЯ ПРИПИНЕННЯ ЦІЄЇ УГОДИ.

Заяви про порушення авторських прав

1 Повідомлення про заявлені порушення авторських прав та зустрічні заяви повинні надсилатись до призначеного нами агента з питань авторських прав: ipquestions@VEON.com .

2 Ми взмозі прийняти тільки заяви, складені тими мовами, якими доступна ця Угода.

3 Ми будемо відповідати в прискореному режимі на заяви щодо порушення авоторських прав, які надіслані призначеному нами агенту з питань авторських прав, визначеному вище, згідно з Законом США про авторське права в цифрову епоху , або, якщо вони застосовуються, згідно з іншими законами.

Загальні умови

1 Ми залишаємо за собою право призупинити або скасувати будь-який аспект VEON у будь-який момент.

2 Якщо не зазначено інше, будь-які повідомлення, що ви маєте нам надати за цією Угодою, мають направлятися до contact@VEON.com . Ми можемо направляти будь-які повідомлення, що маємо надати вам за цією Угодою, будь-яким із нижчезазначених способів: повідомлення у вашому обліковому записі, лист на електронну адресу, надану нам, та/або розміщення повідомлення у VEON.

3 Ми можемо передавати наші права та обов'язки за цією Угодою іншій організації та неодмінно повідомимо про такий випадок, але це не впливатиме на ваші права чи обов'язки за цією Угодою. За можливості, ми повідомимо вас заздалегідь.

4 Ця Угода укладена між вами та нами. Жодна інша особа не має жодних прав вимагати дотримання її умов.

5 Кожен з пунктів цієї Угоди діє окремо. Якщо будь-який суд або відповідний орган вирішить, що будь-який з них є незаконним, решта пунктів зберігатимуть свою повну юридичну силу.

6 Ми вважатимемо письмові умови, викладені в цій Угоді (зі змінами відповідно до пункту 1 вище), як такі що становлять повну домовленість між нами щодо VEON.

7 Навіть якщо ми не наполягатимемо на дотриманні вами ваших зобов'язань або не прийматимемо міри щодо захисту наших прав або у випадку будь-якої затримки щодо вищевказаних дій, це не означатиме нашої відмови від своїх прав та не звільнятиме вас від дотримання ваших зобов'язань. Якщо ми відмовлятимемося від права посилання на невиконання вами своїх зобов'язань, то лише в письмовій формі, і це не означатиме, що ми також відмовлятимемося від такого права у випадку будь-якого майбутнього неотримання вами зобов'язань.

8 Ми не можемо нести відповідальність за будь-яку нездатність або затримку у наданні VEON через фактори, що можуть вважатися як такі, що є поза нашим контролем, наприклад, працездатність мережі зв'язку загального користування, перенавантаження та підключення, працездатність вашого пристрою та непередбачувані події, наприклад, погодні умови або технічні неполадки (включаючи в результаті дій хакерів), що можуть порушувати нашу діяльність, не дивлячись на наші розумні превентивні заходи та міри для їх подолання.

Суперечки

1 Ми не можемо та не будемо розсуджувати або приймати рішення щодо суперечок між користувачами VEON або користувачами та третіми сторонами. Ви повинні вирішувати будь-які суперечки напряму з іншими користувачами та третіми сторонами. Якщо користувач порушив цю Угоду з нами ми можемо, але не зобов'язуємося, вжити заходів через це.

2 Ми намагатимемося та вирішуватимемо будь-які проблеми та розбіжності щодо надання нами VEON швидко та ефективно. Якщо ви незадоволені нашим підходом до вирішення будь-яких розбіжностей, ми з вами можемо погодити між собою передання справи до арбітражу, але ви та ми не обмежені у можливості розпочати процес у суді.

3 Ця Угода регулюється англійським правом та ми з вами погоджуємось підпорядковуватися невиключній юрисдикції судів Англії та Уельсу. Це означає, що якщо ви чи ми можемо розпочати процес, пов'язаний з цією Угодою, то допустимим для цього судом є суд, що знаходиться в Англії, але ви або ми можемо вирішити розпочати процес у іншій країні, якщо це допускається судами такої країни.