Політика конфіденційності

Останнє оновлення: 22/09/2017

Платформа VEON (надалі – "VEON") надається VEON Digital Amsterdam BV [ВЕОН Діджитал Амстердам БеВе] (надалі – "VEON Digital", "ми", "нас", "наш"). Інформація, яку ми збираємо, контролюється VEON Digital Amsterdam BV [ВЕОН Діджитал Амстердам БеВе], що знаходиться за адресою вул. Клода Дебюссі, 88, 1082 MD, Амстердам, Нідерланди.

Ми зобов'язуємося захищати та поважати вашу конфіденційність. Будь ласка, уважно прочитайте цю політику – у ній пояснюється, як ми оброблятимемо вашу інформацію. Завантаживши та використовуючи VEON, ви дозволяєте нам збирати, обробляти, використовувати та зберігати вашу інформацію, як описано в цьому документі.

Ми можемо час від часу надавати посилання на та з веб-сторінок або додатків наших партнерських мереж, рекламодавців та афілійованих осіб, які, як ми вважаємо, можуть вас зацікавити. Якщо ви переходите за таким посиланням на будь-яку таку веб-сторінку або додаток, важливо, щоб ви пам'ятали, що вони дотримуються власних політик конфіденційності. Будь ласка, перш ніж надавати будь-яку інформацію таким веб-сторінкам або додаткам, ознайомитися з цими політиками – ми не можемо нести відповідальність за конфіденційність інших веб-сторінок чи додатків.

Типи інформації, що ми збираємо, та як ми її використовуємо.

Ми збираємо та використовуємо наступну інформацію про вас:

VEON Marketplace та Маркетинг

За вашої згоди ми також використовуватиме вашу інформацію для маркетингу, як описано нижче. Ви маєте право у будь-який момент змінити свої згоди у розділі Юридичні питання та Згоди в меню Налаштування у VEON, якщо ви не хочете щоб ми використовували вашу інформацію для цілей маркетингу.

Технології вивчення активності

Ми та надавачі послуг третіх осіб використовують трекінг технології, такі як мобільні SDK (що збирають мобільну інформацію, таку як мобільний ID IOS, Android Advertising ID), та інші схожі технології що покращуватимуть досвід користування платформою VEON. Ці технології дозволяють нам надавати певні функції, покращувати ваш досвід, зрозуміти, як використовуються наші сервіси та налаштовувати наші сервіси індивідуально, запам'ятовувати ваш вибір, наприклад, мовні уподобання або іншим чином індивідуально налаштовувати сервіси під вас.

Ми також використовуємо аналітичне програмне забезпечення для моніторингу дій користувача у VEON на основі анонімності, наприклад, які відкриваються екрани, натискаються кнопки, події входу та завантаження задля моніторингу продуктивності VEON.

Ви можете відключити збір рекламних ідентифікаторів (ID для реклами, Google ID) для таргетованої реклами. Для IOS мобільних пристроїв зайдіть до розділу «Налаштування», знайдіть розділ «Приватність», оберіть пункт «Реклама» та увікніть функцію «Обмежети рекламне відстеження». Для пристроїв Android, знайдіть розділ «Google налаштування», оберыть пункт «Реклама», та поставте галочку навпроти «Відмовитися від Інтернет реклами».

Як ми ділитимемося вашою інформацією

Ми можемо поділитися вашою інформацією – включаючи доповнену інформацію – з обраними третіми сторонами, у тому числі:

Ми можемо поділитися вашою інформацією з правоохоронними органами, державними органами або іншими організаціями за законно обґрунтованою вимогою або якщо маємо сумлінні припущення вважати таке використання виправдано необхідним для:

Ми можемо також розкривати вашу інформацію третім сторонам:

Де ми зберігаємо вашу інформацією

Ми надаємо глобальну послугу, тож інформація, яку ми отримуємо від вас, може передаватися та зберігатися в місці, що знаходиться поза межами вашої країни, а для користувачів у межах Європейського Економічного Простору ("ЄЕП") – за межами ЄЕП. Вона також може оброблятися персоналом, що працює поза межами вашої країни, що працюють на нас, одного з наших постачальників або одного з наших бізнес-партнерів. Надсилаючи інформацію, ви погоджуєтеся з її передачею, зберіганням та обробкою. Ми вживатимемо всіх розумних мір для забезпечення того, що ваша інформація обробляється безпечно та відповідно до цієї політики.

Безпека вашої інформації

На жаль, передача інформації Інтернетом не є цілком безпечною. Ми зробимо все можливе, щоб захистити вашу інформацію, але ми не можемо гарантувати безпеку вашої інформації переданої через VEON, кожна передача здійснюється на ваш ризик. Ми використовуватимемо суворі процедури та функції безпеки для запобігання несанкціонованому доступу до вашої інформації в межах нашого контролю та в нашому володінні.

Збереження даних

Ми зберігатимемо вашу інформацію для цілей надання вам VEON та пропозицій та акцій Marketplace, якщо ви погодилися їх отримувати. Якщо ваш обліковий запис неактивний протягом більше ніж один рік, ми видалимо вашу інформацію за винятком випадків, коли маємо зберігати її для дотримання застосовного законодавства або щоб дотримуватися своїх правових зобов'язань.

Після припинення використання вами послуг VEON ми можемо зберігати вашу інформацію в узагальненій та анонімній формі.

Як ви можете керувати своєю інформацією або видаляти її

Ви можете в будь-який момент видалити свій обліковий запис VEON. Якщо ви видаляєте свій обліковий запис, ми видалимо інформацію, яку ви публікували (наприклад, оновлення статусу). Будь ласка, зверніть увагу, що інформація про вас, якою ділилися в своїх облікових записах інші користувачі, не видалятиметься.

Ваші права

Діти

VEON не є призначеним для дітей, молодших за 13 років. Ми усвідомлено не збираємо персональні дані від дітей, молодших за 13 років. Якщо батьки або опікуни дізнаються, що їх дитина передала нам інформацію без їх дозволу, вони повинні зв’язатися з нами за адресою contact@veon.com. Ми видалимо такі аккаунти та інформацію, яка має до них відношення, протягом розумного часу.

Зміни

Будь-які зміни до цієї політики у майбутньому публікуватимуться на цій сторінці. Будь ласка, регулярно перевіряйте оновлення або зміни цієї політики.

Контакти

Запитання, коментарі та запити щодо цієї політики вітаються та можуть направлятися за адресою contact@veon.com.

Додаток 1: Правові основи обробки

Операція Правова основа
Обробка реєстраційної інформації Договір
Інформація з Порталу самообслуговування. Законні інтереси; Договір
Обробка Логів Чату Договір; Згода (для послуг додаткової вартості)
Обробка Контенту Чатів Договір
Обробка інформації про пристрій та технічне використання Договір
Обробка інформації про ваше користування Законні інтереси; Договір
Обробка інформації про транзакції Законні інтереси; Договір
Обробка Інформації про місцезнаходження Згода
Обробка Журналу даних Договір
Маркетинг та персоналізовані пропозиції через VEON Згода
Маркетинг від VEON Законні інтереси
Інші види маркетингу через сторонніх партнерів Згода
Ануляція згоди Ви можете відкликати вашу згоду у будь-який момент за процедурою наведеною тут.